Infolinia: 195 00**

Młodszy specjalista ds. obsługi Faktoringu i Pożyczek
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: MSOFP/11/SCM/2019

Zadania:

  • obsługa zleceń i współpraca z klientami biznesowymi (dealerzy/ importerzy samochodowi )
  • utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi klienta  biznesowego
  • obsługa procesu wydawania i przyjęć kart pojazdu
  • koordynowanie procesu uruchamiania transz dla klientów biznesowych
  • wsparcie dealerów/ importerów w zakresie prowadzonych rachunków.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i orientacji na pracę zespołową,
  • umiejętności budowania dobrych relacji z klientami i współpracownikami,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy pod presją czasu i zarządzania swoimi zadaniami,
  • samodzielności w realizacji zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo (od stycznia 2020r. do sierpnia 2020r.)
  • interesującą pracę w jednej z największych międzynarodowych grup finansowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny, dofinansowanie karty multisport i inne),
  • kwartalny system premiowania.