Infolinia: 195 00**

Menadżera ds. Transformacji Cyfrowej
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: MDTC/11/WRO/2018

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Klarowną wizję dla budowy i rozwoju ekosystemu obiegu dokumentacji w Banku
  • Właścielstwo biznesowe ekosystemu obiegu dokumentacji w Banku
  • Decyzje i ustalenie priorytetów prac dla projektu budowy i rozwoju ekosystemu obiegu dokumentacji w Banku
  • Wsad merytoryczny do budowy i zmian procesów dla ekosystemu
  • Adekwatność rozwiązań biznesowych dla projektu w ramach ekosystemu
  • Modelowanie efektywnych procesów biznesowych i systemów
  • Zarządzanie  wymaganiami do zmian w procesach i systemach informatycznych dla ekosystemu
  • Wskazywanie metodyk do budowania modeli oceny efektywności procesów biznesowych
  • Delegowanie zadań w ramach zespołów procesowych \ projektowych
  • Zatwierdzenie i odbiór prac od zespołów projektowych
  • Zarządzanie realizacją testów UAT
  • Wdrożenie, stabilizację i odbiór wydań w projekcie budowy ekosystemu
  • Monitoring bieżących procesów i incydentów dla ekosystemu
  • Analizowanie i monitorowanie efektywności procesów biznesowych (KPI) oraz wprowadzanie ewentualnych działań  naprawczych, optymalizujących te procesy
  • Rekomendacje korekty i działania naprawcze do procesów biznesowych oraz identyfikuje  obszary do optymalizacji dla zarządzania informacja w Banku
  • Za rozwój i zwiększenie wartości ekosystemu
  • Uzgadnianie potrzeb użytkowników odnośnie zmian w aplikacji oraz koordynację ich wdrożenia;
  • Współpracę z jednostkami biznesowymi, dostawcą aplikacji oraz IT w zakresie utrzymania aplikacji;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), przy wdrożeniu lub utrzymaniu systemów zarządzania informacją  / dokumentacją
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych
  • Umiejętności budowania wizji i strategii rozwoju oraz utrzymania procesów i systemów
  • Umiejętności planowania krótko i długoterminowego
  • Samodzielności, dokładności i dbania o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętności słuchania, wyciągania wniosków, dobrej organizacji pracy
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenia wyższego - preferowane nauki ścisłe;
  • Bardzo dobrej znajomości Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Doświadczenia w projektowaniu, budowie i analizie procesów i narzędzi wspierających procesy biznesowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, np. dodatkowe dni wolne, ubezpieczenie grupowe i inne.
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Udział w strategicznych dla Banku projektach biznesowych;
  • Samodzielność działania.