Infolinia: 195 00**

Menadżer ds. Zarządzania Serwisami Internetowymi
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: MZSI/04/WRO/2019

Zadania:

  • administrowanie stronami internetowymi firmy
  • współpraca z IT i działem bezpieczeństwa w obszarze administracyjnym (zarządzenie hostingiem, certyfikatami, testy bezpieczeństwa, utrzymanie serwisu, aktualizacje, wdrożenia nowych funkcjonalności, itp)
  • współpraca z jednostkami biznesowymi przy tworzeniu contentu na WWW
  • współpraca i koordynacja działań agencji kreatywnych przy tworzeniu materiałów graficznych na WWW
  • udział w tworzeniu, rozwoju i utrzymaniu serwisów internetowych firmy,
  • pomiar i pozycjonowanie obecności marki online,
  • raportowanie i analizowanie ruchu w serwisach internetowych Banku,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomość HTML5 i CSS3,
  • znajomości zasad działania systemów CMS wraz z dobrym zrozumieniem technicznym,
  • orientacji w aktualnych trendach i standardach tworzenia / administrowania stron www,
  • doświadczenia w budowania projektów RWD,
  • doświadczenia w optymalizacji stron pod kątem mobile,
  • znajomości zasad PPC i SEO, w tym badania słów kluczowych
  • podstawowej znajomości JavaScript, PHP i MySQL,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1,
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych i kampanii,
  • dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznych i organizacyjnych,
  • odpowiedzialności i konsekwencji w realizacji zadań,
  • umiejętności podejmowania i argumentowania decyzji.

Mile widziane:

  • znajomość Google Analytics oraz Google AdWords,
  • wiedza z zakresu integracji narzędzi Marketing Automation z serwisami www
  • znajomość rynku usług finansowych
  • doświadczenie w zakresie inicjowania, opracowywanie koncepcji i koordynacji (przy współpracy z agencjami zewnętrznymi) internetowych kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi Google (np. AdWords, GDN, GSP, Google Analytics, DoubleClick itp.) i innych np.: remarketing, RTB, Programmatic, afiliacja, DMP, działania e-mailingowe,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty multisport,
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowe,