Infolinia: 195 00**

Marketing Manager
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: MAM/03/WRO/2019

Zadania:

  • aktywny udział w budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej produktów konsumenckich;
  • tworzenie i rozwijanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż i dystrybucję produktów konsumenckich (szczególnie kredytu gotówkowego);
  • prowadzenie projektów marketingowych od pomysłu do wdrożenia
  • ocena efektywności działań marketingowych;
  • analiza konkurencji oraz badanie rynku w zakresie wsparcia sprzedaży produktów consumer finance;
  • opracowywanie planu programów motywacyjnych dla produktu (Kredytu Gotówkowego, Karty Kredytowej);
  • monitorowanie procesów operacyjnych i ich udoskonalanie;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane: ekonomiczne, finansowe, marketing/komunikacja);
  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty/menedżera ds. marketingu produktów w instytucji finansowej / ubezpieczeniowej
  • bardzo dobrej znajomości produktów finansowych consumer finance, w szczególności kredytu gotówkowego;
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów lub kampanii marketingowych
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
  • samodzielności;
  • kreatywności i innowacyjności;
  • nastawienia na rezultat;
  • optymizmu i współpracy w zespole;

znajomości języka angielskiego na poziomie zapewniającym komunikację

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;
  • dużą samodzielność działania;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji finansowej;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (mi.in.: prywatna opieka medyczna, karta multisport).