Infolinia: 195 00**

Kierownik Oddziału
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
nr ref.: KO/10/OSWLKP/2018

Zadania:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy w podległym oddziale Banku;
  • realizacja wyznaczonego budżetu;
  • zarządzanie sprzedażą w oddziale i aktywne wsparcie procesu sprzedaży produktów bankowych;
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym;
  • wsparcie doradców w realizacji celów sprzedażowych oraz celów indywidualnych;
  • dbanie o jakość, standardy sprzedaży oraz poziom obsługi Klienta w oddziale Banku;
  • inicjowanie i koordynowanie działań zmierzających do pozyskania nowych i utrzymania obecnych Klientów Banku;
  • zapewnienie funkcjonowania Oddziału zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • orientacji na osiąganie wyników i wysokiej motywacji do pracy;
  • łatwości nawiązywania kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;
  • umiejętności motywowania i inspirowania zespołu;
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz wysokiej kultury osobistej;
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
  • sumienności, obowiązkowości i nastawienia na realizację wyznaczonych zadań;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i procesem sprzedaży.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach globalnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna);
  • wynagrodzenie stałe i premia adekwatna do uzyskiwanych wyników.