Infolinia: 195 00**

Ekspert ds. Ryzyka Rynkowego
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ERR/08/WRO/2019

Zadania:

  • identyfikacja i raportowanie ekspozycji banku na ryzyko rynkowe i płynności,
  • wdrażanie wytycznych nadzoru,
  • udział w procesie zarządzania IRRBB oraz ryzykiem płynności.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • znajomości metod zarządzania ryzykiem rynkowym i płynności,
  • znajomości regulacji dotyczących ryzyka rynkowego i płynności,
  • wykształcenia wyższego o profilu matematycznym lub ekonomicznym,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane będą:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z raportowaniem ryzyka rynkowego i/lub płynności,
  • znajomość podstawowych narzędzi informatycznych takich jak MS Excel

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w przyjazny i ambitnym zespole,
  • dużą samodzielność działania,
  • otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji finansowej,
  • pakiet socjalny (mi.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie na życie).