Infolinia: 195 00**

Ekspert ds. kosztów IT
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: EKIT/04/WRO/2019

Zadania:

  • podnoszenie efektywności zakupowej dla kategorii informatycznych (w tym oprogramowania, sprzętu i usług sieciowych),
  • budowę strategii zakupowej dla zakupów IT,
  • ocenę zakupu rozwiązań IT pod kątem wykorzystywanych technologii,
  • ocenę specyfikacji zakupowych w przetargach na sprzęt i usługi IT,
  • planowanie zakupów IT,
  • bliską współpracę z kierownictwem IT i Zespołem ds. Zakupów.
  • udział w analizie kosztów IT.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (minimum 5 lat),
  • kompleksowej wiedzy na temat technologii informatycznych w zakresie oprogramowania i sprzętu,
  • doświadczenia w budowaniu strategii asortymentowych,
  • doświadczenie w roli kupca IT będzie dodatkowym atutem,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych,
  • samodzielności, dokładności i dbania o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenia wyższego - preferowane kierunki informatyczne,
  • bardzo dobrej znajomości Microsoft Office (Excel, PowerPoint),
  • myślenia analitycznego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, np. dodatkowe dni wolne, ubezpieczenie grupowe i inne.
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • udział w strategicznych dla Banku projektach biznesowych;
  • dużą samodzielność działania.