Infolinia: 195 00**

Architekt Systemów IT
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ASIT/04/WRO/2019

Zadania:

  • Projektowanie architektury systemów informatycznych w uzgodnieniu pozostałymi departamentami IT (w szczególności z departamentem bezpieczeństwa, departamentem zarządzającym infrastrukturą techniczną/teleinformatyczną) w celu zapewnienia zgodności ze standardami korporacyjnymi i grupy Santander, w obszarze wytwarzania oprogramowania.
  • Tworzenie dokumentacji wytwarzanego oprogramowania w oparciu o narzędzia Enterprise Architect oraz TFS
  • Techniczną koordynację pracy programistów w ramach poszczególnych projektów
  • Jakość i wydajność wytwarzanego oprogramowania oraz jego zgodność z najlepszymi praktykami oraz standardami korporacyjnymi
  • Współpracę z dostawcami zewnętrznymi w zakresie integracji systemów oraz opiniowania dostarczanych przez nich rozwiązań technologicznych.
  • Wypracowywanie, wdrażanie  i utrzymywanie dobrych praktyk oraz wzorców projektowych w obszarze rozwoju oprogramowania;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 4 lat doświadczenia w programowaniu wielowarstwowych systemów klasy Enterprise
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Architekta IT
  • Znajomość technologii Microsoft w obszarze wytwarzania oprogramowania (w szczególności MS SQL, .Net, MVC)
  • Znajomość narzędzi i technologii: Enterprise Architect, TFS, Integracyjnych Szyn Danych (mile widziana znajomość Oracle Service Bus), statycznej analizy kodu
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów (SOAP, REST)
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT
  • Znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu długiem technologicznym
  • Doświadczenie w pracy w różnych metodykach wytwarzania oprogramowania (waterfall, agile)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w bankowości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Dużą samodzielność działania
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny.