Infolinia: 195 00**

Analityk Systemowy
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ASYS/11/WRO/2018

Zadania:

  • Prowadzenie analiz biznesowych dla lidera rynku consumer finance w Polsce
  • Opracowywanie i analizowanie wymagań dla rozwiązań informatycznych w Santander Consumer Banku i jego partnerów biznesowych
  • Modelowanie nowych i udoskonalanie istniejących procesów biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej - zgodnie z obowiązującą metodyką (diagramy: w tym klas, sekwencji, aktywności, przypadki użycia)
  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami oraz z wewnętrznym klientem biznesowym, dzięki której efekty Twojej pracy przełożą się na zmiany i udoskonalenia w różnych obszarach działalności Santander Consumer Banku

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uśmiechu i pozytywnego nastawienia do codziennych wyzwań pracy zespołowej połączonej ze świetną organizacją pracy własnej
  • Wyższego wykształcenia – preferowane: techniczne, informatyczne lub ekonomiczne – ale to Twoje umiejętności i wiedza są dla nas najważniejsze
  • Optymalnie chociaż 4 lat doświadczenia w pracy związanej z analizą i projektowaniem systemów informatycznych
  • Praktycznych umiejętności analitycznych popartych realizacją konkretnych projektów
  • Znajomości zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
  • Pracy w systemie zarządzania danymi MS SQL
  • Aktywnego i popartego doświadczeniem korzystanie z notacji UML, BPMN
  • Umiejętności pracy za pomocą narzędzia do modelowania Enterprise Architect
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – minimum na poziomie B2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dzięki której odczujesz stabilizację finansową i komfort planowania swojej codzienności połączony z możliwością otrzymywania dodatkowych premii kwartalnych i nagród
  • Wiele wyzwań, które sprawią, że w pracy w Departamencie Rozwoju Systemów nie będziesz się nudzić
  • Pracę w firmie z unikatową kulturą organizacyjną opartą o wartości Simple - Personal - Fair
  • Możliwość udziału w wielu projektach rozwojowych i szkoleniowych, dzięki którym podniesiesz nie tylko swoje kompetencje i wiedzę analityczną – także na szczeblu międzynarodowym
  • Dodatkowe świadczenia, które sprawią, że będzie Ci się żyć wygodniej m.in.: dobra kawa w firmie, która doda Ci energii każdego poranka; dofinansowanie do karty Multisport i zajęć sportowych, prywatnego ubezpieczenia medycznego dla Ciebie oraz atrakcyjnych finansowo pakietów dla Twoich bliskich; możliwość skorzystania z nieoprocentowanych pożyczek pracowniczych czy atrakcyjnie oprocentowanych kredytów gotówkowych oraz sfinansowania nowego samochodu; wycieczek firmowych, wyjazdów integracyjnych czy dofinansowanych wyjazdów wakacyjnych dla dzieci

Chcesz dowiedzieć się więcej o stanowisku? Zapytaj swojego przyszłego szefa – Joannę Drogi i napisz na

PS. Pamiętaj: zgodnie z wartościami Simple – Personal – Fair ze wszystkimi jesteśmy na Ty, więc nie bój się zacząć wiadomości do Joanny od „Cześć”.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV wyłącznie za pomocą platformy eRecruiter.