Infolinia: 195 00**

Analityk IT
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ANIT/11/WRO/2018

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w procesie utrzymania (analiza problemów, opracowanie rozwiązań, propozycje zmian i usprawnień) jak i rozwoju (przejmowanie wiedzy, konsultacje, weryfikacje) oprogramowania zarówno na poziomie analitycznym jak i systemowym. Praca będzie odbywać się z uwzględnieniem weekendów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej, praktycznej znajomości  T-SQL,
  • zaangażowania w pracy i gotowości do ciągłego uczenia się
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania i podejmowane decyzje,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej,
  • mile widziane: doświadczenie programistyczne, znajomość tematyki ITIL

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę, zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej, pracę w młodym i dynamicznym zespole, dużą samodzielność działania, wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników.