Infolinia: 195 00**

Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: AF/02/WRO/2020

Zadania:

  • sporządzanie raportów i analiz cyklicznych dla jednostek biznesowych;
  • projektowanie, automatyzacja i rozwój raportów z obszaru sprzedaży produktów Banku;
  • analizowanie dużych zbiorów danych oraz wyciąganie na tej podstawie wniosków i formułowanie rekomendacji biznesowych;
  • wspieranie i analiza nowych inicjatyw biznesowych pod kątem rentowności;
  • tworzenie i utrzymanie narzędzi usprawniających pracę w Zespole oraz jednostkach współpracujących z Zespołem.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (finanse, ekonomia, informatyka, matematyka, statystyka);
  • wysokich zdolności analitycznych, umiejętności generowania i analizowania danych, wyciągania wniosków oraz przedstawiania własnych rekomendacji;
  • bardzo dobrej znajomości języka SQL i umiejętności wykorzystania go w praktyce;
  • bardzo dobrej znajomości programu MS Excel, również z wykorzystaniem VBA;
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności;
  • zdolności analitycznego myślenia, drążenia danych w celu rozpoznania i wyjaśnienia analizowanych procesów i zjawisk, czytelnego przedstawiania wyników analizy;
  • mile widziane będzie doświadczenie pracy na stanowisku związanym z analizą danych;
  • mile widziana znajomość dodatkowych języków programowania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych