Infolinia: 195 00**

Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: AF/04/WRO/2019

Zadania:

  • rozwój i analiza modeli finansowych/prognostycznych,
  • analiza i weryfikacja zgodności wewnętrznej finansowych sprawozdań zarządczych,
  • uczestnictwo w przygotowaniach budżetu oraz  strategii banku,
  • analiza i raportowanie przyczyn odchyleń wykonania od wartości prognozowanych,
  • uzgodnienia sprawozdawczości grupowej oraz na potrzeby statutowe,
  • udział w projektach z obszaru finansów,
  • współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi w obszarze sprawozdawczości finansowej,
  • sporządzanie raportów i analiz miesięcznych i ad-hoc dla zarządu oraz innych obszarów biznesowych
  • wspieranie i analiza nowych inicjatyw biznesowych pod kątem rentowności;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (finanse, informatyka, matematyka),
  • 3 lat doświadczenia w obszarze controllingu lub 3 lat w audycie finansowym,
  • dobrej wiedzy z obszaru MSR/MSSF,
  • wysokich zdolności analitycznych,
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2