Infolinia: 195 00**

Analityk ds. implementacji procesów ECM
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ADIP/01/WRO/2018

Zadania:

  • Budowanie nowych procesów i aktualizację bieżących procesów w narzędziach klasy ECM (Enterprise Content Management)
  • Administrację oraz parametryzację funkcjonalności biznesowych na platformie przeznaczonej do zarządzania procesami kancelaryjnymi, obiegiem informacji i dokumentacji
  • Implementację zmian w szablonach dokumentów
  • Monitoring bieżących procesów kancelaryjnych i incydentów w narzędziach klasy ECM (Enterprise Content Management)
  • Współpracę z jednostkami biznesowymi, dostawcą aplikacji oraz IT w zakresie utrzymania platformy ECM;
  • Przygotowywanie wymagań, testy i wdrożenia nowych funkcjonalności biznesowych;
  • Uzgadnianie potrzeb użytkowników odnośnie zmian funkcjonalnych;
  • Definiowanie scenariuszy i przypadków testowych oraz prowadzenie testów funkcjonalnych
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową i użytkownika
  • Wsparcie użytkowników końcowych podczas testów UAT i procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie uprawnieniami i rolami użytkowników na platformie ECM.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Samodzielności, dokładności i dbania o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętności słuchania, wyciągania wniosków, dobrej organizacji pracy
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenia wyższego - preferowane nauki ścisłe;
  • Bardzo dobrej znajomości Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Analitycznego myślenia;
  • Umiejętności modelowania procesów i opisu wymagań biznesowych
  • Doświadczenia w projektowaniu, budowie i analizie procesów i narzędzi wspierających procesy biznesowe
  • Wiedzy domenowej w obszarze ECM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, np. dodatkowe dni wolne, ubezpieczenie grupowe i inne.
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Udział w strategicznych dla Banku projektach biznesowych;
  • Samodzielność działania.