Infolinia: 195 00**

Analityk ds. implementacji procesów biznesowych
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ADIPB/11/WRO/2018

Zadania:

  • budowanie nowych procesów i aktualizację bieżących procesów w narzędziach klasy BPM ( Business Process Management),  ECM (Enterprise Content Management), CSP (Content Suite Platform);
  • administrację oraz parametryzację w aplikacjach przeznaczonych do zarządzania procesami, obiegiem informacji i dokumentacji;
  • implementację zmian w szablonach, dokumentach w aplikacjach do zarządzania obiegiem dokumentacji;
  • opracowywanie  i utrzymywanie  workflow dla procesów w aplikacjach;
  • kreowanie rozwiązań architektonicznych w ramach rozwoju procesów biznesowych;
  • monitoring bieżących procesów i incydentów dla procesów w narzędziach klasy BPM ( Business Process Management),  ECM (Enterprise Content Management), CSP (Content Suite Platform)
  • współpracę z jednostkami biznesowymi, dostawcą aplikacji oraz IT w zakresie utrzymania aplikacji;
  • przygotowywanie wymagań, testy i wdrożenia nowych procesów oraz  zmian w aplikacji;
  • uzgadnianie potrzeb użytkowników odnośnie zmian w aplikacji oraz koordynację ich wdrożenia;
  • definiowanie scenariuszy i przypadków testowych oraz prowadzenie testów funkcjonalnych i regresyjnych;
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją dla zmian procesów i szablonów;
  • wsparcie użytkowników końcowych podczas testów UAT i procesów produkcyjnych;
  • zarządzanie uprawnieniami i rolami użytkowników do w/w aplikacjach;
  • dbanie o aktualność słowników i spójność danych, struktur  w/w aplikacjach.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • samodzielności, dokładności i dbania o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • umiejętności słuchania, wyciągania wniosków, dobrej organizacji pracy
  • dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2).
  • wykształcenia wyższego - preferowane nauki ścisłe;
  • bardzo dobrej znajomości Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • analitycznego myślenia;
  • umiejętności modelowania procesów i opisu wymagań biznesowych
  • doświadczenia w projektowaniu, budowie i analizie procesów i narzędzi wspierających procesy biznesowe
  • wiedzy z zakresu programowania i  znajomości:
  • funkcjonowania baz danych;
  • xRay; JavaScript;
  • JAVA (spring, hibernate, TestNG / JUnit);
  • Silników workflow BPM (np. jBPM; Camunda ect.)
  • Narzędzi klasy ECM I CSP
  • narzędzi CI: Jenkins lub podobne;
  • UML

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, np. dodatkowe dni wolne, ubezpieczenie grupowe i inne.
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Udział w strategicznych dla Banku projektach biznesowych;
  • Samodzielność działania.