Infolinia: 195 00**

Analityk Biznesowy
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: AB/02/WRO/2019

Zadania:

• pozyskiwanie danych oraz przygotowywanie informacji, raportów i analiz dla odbiorców wewnętrznych Banku;
• analizę i weryfikację danych pochodzących z różnych źródeł danych;
• tworzenie, rozwój i utrzymywanie narzędzi usprawniających i optymalizujących procesy raportowe i biznesowe;
• realizację cyklicznego procesu raportowego;
• analizę wdrażanych zmian biznesowych w kontekście wpływu na funkcjonujące raportowanie, narzędzia i procesy;

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego (preferowane o kierunku informatycznym, matematycznym, ekonomicznym lub pokrewnym);
• wysokich zdolności analitycznych;
• zaawansowanej i praktycznej znajomości programowania SQL i relacyjnych baz danych;
• zaawansowanej i praktycznej znajomości programowania VBA w środowisku MS Office;
• znajomość platformy MS SharePoint;
• umiejętności samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów;
• min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku w obszarze analiz (preferowane z sektora finansowego);
• dobrej znajomości języka angielskiego;

Mile widziana:

• znajomość programowania HTML, CSS, Java Script, jQuery
• znajomość tematyki dotyczącej zarządzania jakością danych;

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
• pracę w dynamicznej firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
• dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny.