Infolinia: 195 00**

Administrator IT
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: AIT/03/WRO/2019

Zadania:

  • administracja testowymi bazami danych (MS SQL, Oracle);
  • administracja aplikacjami na środowiskach testowych w Banku;
  • obsługa serwerów testowych i developerskich (serwery VMWare, Linux i Microsoft Windows);
  • wdrożenia zmian na środowiska testowe i developerskie (aplikacje i bazy danych) zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem i wydajnością środowisk testowych i developerskich;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego;
  • znajomość zagadnień administracyjnych Windows i Linux;
  • znajomości obsługi serwerów baz danych MS SQL 2000-2016;
  • podstawowej znajomości serwerów baz danych Oracle;
  • znajomości języka TSQL;
  • podstawowej znajomości języka PLSQL;
  • znajomości technologii IIS, Integration Services;
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;

Mile widziana jest:

  • znajomość narzędzi do wirtualizacji, w szczególności VMWare;
  • umiejętność zarządzania i konfigurowania serwerów aplikacji (Microsoft .NET, IBM WebSphere);

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji finansowej,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • dużą samodzielność działania,
  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników.