Infolinia: 195 00**

Bądź w kontakcie z Suzuki Finance

Formularz zgłoszeniowy do konkursu „Bądź w kontakcie z Suzuki Finance

Imię

Nazwisko

Numer PESEL

Adres e-mail

Numer telefonu

Nazwa Dealera

*

Oświadczam, że powyższe dane są prawdziwe i aktualne.

*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia Konkursu „Bądź w kontakcie z Suzuki Finance”. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Santander Consumer Ban S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42c. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w konkursie.

*

Oświadczam, że zapoznałem/-am się i akceptuję warunki oraz zasady uczestnictwa w Konkursie „Bądź w kontakcie z Suzuki Finance”, określone w Regulaminie „Bądź w kontakcie z Suzuki Finance”.

*

Oświadczam, że otrzymałem/ -am informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).


* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji