195 00**

Puchar Polski Nordic Walking

Santander Consumer Bank sponsorem strategicznym!

Puchar Polski Nordic Walking

Santander Consumer Bank sponsorem strategicznym!

Puchar Polski Nordic Walking

Santander Consumer Bank sponsorem strategicznym!

Czym jest Puchar Polski Nordic Walking?

Puchar Polski Nordic Walking 2017 odbywa się już po raz siódmy, a jego organizatorem jest Polska Federacja Nordic Walking. Celem imprezy jest popularyzacja tej wspaniałej, prostej i ogólnodostępnej formy ruchu, ale też promowanie spędzania czasu z rodziną oraz aktywnego stylu życia. Nie ważne, czy masz wieloletnie doświadczenie, czy też dopiero wchodzisz w świat Nordic Walking – Puchar Polski jest otwarty zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. 

W tegorocznej edycji na uczestników czeka 7 wyjątkowych imprez na terenie całej Polski. Lokalne edycje Pucharu to przede wszystkim fantastyczna okazja dla mieszkańców na niebanalne spędzenie czasu z rodziną – szansa, by wygrać zdrowie! Wszystkie spotkania organizuje Polska Federacja Nordic Walking. To największy cykl imprez poświęconych temu sportowi w naszym kraju. 

Wiemy, że warto i dlatego chcemy zachęcić Cię do zapisów za pośrednictwem strony Pucharu Polski. Tutaj możesz dokonać zapisu.

Zawodnicy startują w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, z podziałem na płeć i w różnych kategoriach wiekowych, na dystansach 5, 10 i 21 km.  Przy zapisach obowiązuje pakiet standard, którego koszt to  około 35 złotych do 10 dni przed wybraną imprezą. Na 10 do 4 dni przed datą zawodów stawka wzrasta do 40 złotych (szczegóły w Regulaminie).

Mapa zawodów Pucharu Polski


 

Szczegóły zawodów Pucharu Polski

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji