195 00**

Darmowe treningi AZS

Zobaczgdzie prowadzimy zajęcia z instruktorami. Nordic Walking na receptę.

Darmowe treningi AZS

Zobaczgdzie prowadzimy zajęcia z instruktorami. Nordic Walking na receptę.

Bezpłatne treningi Akademii Zdrowia Santandera

Nordic Walking to samo zdrowie – wszędzie, dla każdego, bez względu na wiek, sprawność fizyczną czy zasobność portfela. Kolejny już raz promujemy ten niezwykły sport za pomocą cyklu darmowych treningów w ponad 100 miejscowościach, w różnych częściach Polski.
Treningi nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santandera to unikatowe przedsięwzięcie – całkowicie bezpłatne, dobrowolne i otwarte dla wszystkich. W tym roku inicjatywa ta została objęta patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą Nordic Walking na Receptę.
W wybranych miejscowościach [sprawdź miejscowości na liście], raz w tygodniu przez 7 miesięcy będą odbywały się wspólne ćwiczenia, a Polska Federacja Nordic Walking zadba o to, by nie zabrakło wykwalifikowanych instruktorów, którzy poprowadzą je w profesjonalny sposób.
 
Jak to działa? 
Startujemy we wtorek 8 maja. Zaplanowaliśmy aż 30 treningów, w każdy wtorek o godz. 17:00.
Po przybyciu na miejsce uczestnicy powinni zgłosić się do organizatorów, by mogli oni stworzyć listę obecności. Chętni powinni być ubrani w strój sportowy, prosimy też o przyniesienie ze sobą własnych kijków do Nordic Walking. 


Pamiętajcie – zajęcia są całkowicie bezpłatne!

Wychodzimy do Was z Nordic Walking – chodźcie z nami!

Mapa darmowych zajęć AZS

 

 

Szczegóły spotkań zajęć AZS

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji