195 00

Mapa oddziałówFormularze kontaktowe i numery telefonów
 

195 00

Opłata zgodna
z taryfą operatora

Aktualności Akademii Zdrowia Santandera

Podążaj za nami i bądź na bieżąco!

Aktualności Akademii Zdrowia Santandera

Podążaj za nami i bądź na bieżąco!

Aktualności Akademii Zdrowia Santandera

Podążaj za nami i bądź na bieżąco!

czerwiec 2017

14.06.2017 r. - Pomaszeruj z kijkami po zdrowie i samochód w Pucharze Polski Nordic Walking

  • Już 24 czerwca Elbląg zmieni się w polską stolicę nordic walking. 
  • Na starcie zawodów w ramach Pucharu Polski stanie z kijkami ponad 600 osób z całego kraju.
  • Nagrodą Główną w cyklu Pucharów Polski jest, ufundowany przez Santander Consumer Bank, samochód osobowy losowany wśród uczestników.
  • Wydarzenie organizują Polska Federacja Nordic Walking, Miasto Elbląg i Santander Consumer Bank.


24 czerwca 2017 roku. Zawodnicy wystartują w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, w podziale na płeć i w różnych kategoriach wiekowych na 3 dystansach 5, 10 i 21 km. Będą rywalizowali o punkty do klasyfikacji generalnej. Na tych, którzy nie mają ochoty się ścigać, czeka natomiast rajd rekreacyjny na dystansie 5 km. Wszystkie trasy będą przebiegały przez tereny leśne przy Parku Bażantarni. Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci. Start imprezy na polanie przy Bażantarni.

Puchar Polski Nordic Walking to największy cykl imprez poświęconych temu sportowi w naszym kraju. W tym roku odbywa się jego ósmaedycja. Wyjątkowość Pucharu polega na tym, że udział w zawodach może wziąć praktycznie każdy. Na starcie staną profesjonalni sportowcy i osoby, które dopiero uczą się chodzenia z kijkami. Naszym celem jest popularyzacja tej wspaniałej, prostej i ogólnodostępnej formy ruchu, promowanie spędzania czasu z rodziną i aktywnego stylu życia – mówi Robert Brzeziński z Polskiej Federacji Nordic Walking, organizatora wydarzenia. W tym roku mamy nie lada gratkę dla wszystkich tych, którzy zdecydują się wystartować. Otóż w ostatniej edycji Pucharu Polski w Hajnówce 9 września 2017 wylosujemy samochód osobowy marki Suzuki Swift. Aby wziąć udział w losowaniu tego pięknego samochodu wystarczy być osobą pełnoletnią i wystartować przynajmniej w jednej z 7 edycji na terenie kraju. Każdy start to dodatkowa szansa na wygraną w loterii.

W ramach Akademii Zdrowia Santandera organizujemy na terenie całego kraju wakacyjne treningi dla osób, które chcą nauczyć się, jak efektywnie spacerować z kijami. Naszą akcję wspiera Justyna Kowalczyk – dodaje Paweł Florkiewicz, rzecznik prasowy Santander Consumer Banku. 

Wielki finał Pucharu Polski Nordic Walking zostanie zorganizowany 9 września w Hajnówce. 
Łącznie w tegorocznej edycji odbędzie się 7 imprez na terenie całej Polski. Organizatorem wydarzenia jest Polska Federacja Nordic Walking, a sponsorem strategicznym – Santander Consumer Bank, sponsorami imprez są również: Ziaja, Staropolanka, Hotele Unitral, Lidia i Senator, Polar, Bungy Pump.

Zapraszamy na darmowe zajęcia nordic walking, które odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19:00 w wielu miastach w Polsce - zobacz szczegóły

Pobierz plakat.

Zapisy:
www.pucharpolskinw.pl
www.pfnw.eu
https://www.facebook.com/pfnw.eu/ 

maj 2017

17.05.2017 r. - Pomaszeruj z kijkami po zdrowie i samochód w Pucharze Polski i Pucharze Świata Nordic Walking

  • Już 3 czerwca Kolbuszowa zmieni się w polską stolicę nordic walking. 
  • Na starcie zawodów w ramach Pucharu Polski i Pucharu Świata Nordic Walking stanie z kijkami ponad 700 osób z całego kraju i globu.
  • Nagrodą Główną w cyklu Pucharów Polski jest, ufundowany przez Santander Consumer Bank, samochód osobowy losowany wśród uczestników.
  • Wydarzenie organizują Polska Federacja Nordic Walking, Miasto Kolbuszowa i Santander Consumer Bank.

03 czerwca 2017 roku. Zawodnicy wystartują w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, w podziale na płeć i w różnych kategoriach wiekowych na 3 dystansach 5, 10 i 21 km. Będą rywalizowali o punkty do klasyfikacji generalnej. Na tych, którzy nie mają ochoty się ścigać, czeka natomiast rajd rekreacyjny na dystansie 5 km. Wszystkie trasy będą przebiegały przez tereny leśne, i stadion przy ul. Wolskiej. Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci. Start imprezy na stadionie w Kolbuszowej ul. Wolska 2.

Puchar Polski Nordic Walking to największy cykl imprez poświęconych temu sportowi w naszym kraju. W tym roku odbywa się jego siódma edycja. Podczas zawodów rozegramy również edycję Pucharu Świata Nordic Walking gdzie wystartują uczestnicy m.in. Słowenii, Niemiec, Ukrainy, Białorusi czy Włoch. Wyjątkowość Pucharu polega na tym, że udział w zawodach może wziąć praktycznie każdy. Na starcie staną profesjonalni sportowcy i osoby, które dopiero uczą się chodzenia z kijkami. Naszym celem jest popularyzacja tej wspaniałej, prostej i ogólnodostępnej formy ruchu, promowanie spędzania czasu z rodziną i aktywnego stylu życia – mówi Robert Brzeziński z Polskiej Federacji Nordic Walking, organizatora wydarzenia. W tym roku mamy nie lada gratkę dla wszystkich tych, którzy zdecydują się wystartować. Otóż w ostatniej edycji Pucharu Polski w Hajnówce 9 września 2017 wylosujemy samochód osobowy marki Suzuki Swift. Aby wziąć udział w losowaniu tego pięknego samochodu wystarczy być osobą pełnoletnią i wystartować przynajmniej w jednej z 7 edycji na terenie kraju. Każdy start to dodatkowa szansa na wygraną w loterii.

W ramach Akademii Zdrowia Santandera organizujemy na terenie całego kraju wakacyjne treningi dla osób, które chcą nauczyć się, jak efektywnie spacerować z kijami. Naszą akcję wspiera Justyna Kowalczyk – dodaje Paweł Florkiewicz, rzecznik prasowy Santander Consumer Banku. 

Wielki finał Pucharu Polski Nordic Walking zostanie zorganizowany 9 września w Hajnówce. 
Łącznie w tegorocznej edycji odbędzie się 7 imprez na terenie całej Polski. Organizatorem wydarzenia jest Polska Federacja Nordic Walking, a sponsorem strategicznym – Santander Consumer Bank, sponsorami imprezy są również: Ziaja, Staropolanka, Hotele Unitral, Lidia i Senator.

Zobacz trasę.

Zapisy:
www.pucharpolskinw.pl
www.pfnw.eu
https://www.facebook.com/pfnw.eu/ 

 

16.05.2017 r. - zamiast leżeć na kanapie...
14 maja 2017 r. odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski Nordic Walking. Na starcie stanęło blisko 400 osób w różnym wieku i było to święto niezwykle rodzinne i wesołe. Pogoda dopisała nadzwyczajnie a trasa, mimo że wyglądała na mapce niewinnie, miała swoje niespodzianki, np. piaszczysty wąwóz „wdzięcznie” przypominający mieleńską plażę i wrażenia, w których słowo „grzęznąć” grało główną rolę. Zobacz relację z imprezy.

02.05.2017 r. - Akademia Zdrowia Santandera wystartowała w Mielnie!

Pierwsza impreza z udziałem naszych nowych Ambasadorów za nami. Nasz sportowy projekt zainaugurowaliśmy 29 kwietnia 2017 w Mielnie pierwszą edycją Pucharu Polski Nordic Walking 2017. W imprezie uczestniczyła para nowych Ambasadorów Akademii Zdrowia Santandera – znani i popularni aktorzy Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski. Zobacz relację z imprezy.

kwiecień 2017

24.04.2017 r. - Pomaszeruj z kijkami po zdrowie i samochód w Pucharze Polski Nordic Walking

Już 29 kwietnia 2017 roku Mielno zmieni się w światową stolicę nordic walking. Na starcie zawodów w ramach Pucharu Polski stanie z kijkami ponad 600 osób z całego kraju. Nagrodą Główną jest samochód osobowy losowany wśród uczestników. Wydarzenie organizują Polska Federacja Nordic Walking, Miasto Mielno i Santander Consumer Bank.

Zawodnicy wystartują w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, z podziałem na płeć i w różnych kategoriach wiekowych na 3 dystansach 5, 10 i 21km. Będą rywalizowali o punkty do klasyfikacji generalnej. Na tych, którzy nie mają ochoty się ścigać, czeka natomiast rajd rekreacyjny na dystansie 5 km. Wszystkie trasy będą przebiegały przez tereny leśne, plażę i deptak przy ul. Kościuszki. Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci. Start imprezy przy fontannie na deptaku.
– Puchar Polski Nordic Walking to największy cykl imprez poświęconych temu sportowi w kraju. W tym roku odbywa się jego siódma edycja. Wyjątkowość Pucharu polega na tym, że udział w zawodach może wziąć praktycznie każdy. Na starcie staną profesjonalni sportowcy i osoby, które dopiero uczą się chodzenia z kijkami. Naszym celem jest popularyzacja tej wspaniałej, prostej i ogólnodostępnej formy ruchu, promowanie spędzania czasu z rodziną i aktywnego stylu życia – mówi Robert Brzeziński z Polskiej Federacji Nordic Walking, który jest organizatorem wydarzenia. W tym roku mamy nie lada gratkę dla wszystkich tych, którzy się zdecydują wystartować. Otóż na ostatniej edycji wylosujemy samochód osobowy marki Suzuki Swift (szczegóły). Wystarczy być osobą pełnoletnią i wystartować przynajmniej w jednej z 7 edycji na terenie kraju. Wielki finał Pucharu Polski Nordic Walking zostanie zorganizowany 9 września w Hajnówce. Łącznie w tegorocznej edycji odbędzie się 7 imprez na terenie całej Polski.

Akademia Zdrowia Santandera to ogólnopolska akcja zorganizowana przez Santander Consumer Bank, której celem jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia. Ambasadorką Akademii Zdrowia Santandera jest Justyna Kowalczyk, pięciokrotna medalistka olimpijska w biegach narciarskich i czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kuli.
W ramach Akademii Zdrowia Santandera odbywa się cykl bezpłatnych i ogólnodostępnych zajęć Nordic Walking. Ta cenna inicjatywa organizowana przez Santander Consumer Bank wspólnie z Polską Federacją Nordic Walking została objęta patronatem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zajęcia umożliwiają rozpoczęcie przygody z Nordic Walking pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Raz w tygodniu, od maja do września, w 26 miejscowościach w Polsce przez godzinę można się nauczyć prawidłowej rozgrzewki oraz podstawowych kroków Nordic Walking. Treningi są przeznaczone dla każdego, bez względu na doświadczenie, wiek czy poziom sprawności fizycznej. Wystarczy założyć wygodny strój i zabrać ze sobą dobry humor oraz kijki do Nordic Walking. W Mielnie też ruszą tego typu zajęcia.

Zapisy tutaj.
Zapraszamy na fanpage Polskiej Federacji Nordic Walking
 

19.04.2017 r. - Do pierwszej majówki czasu coraz mniej, dlatego gościnna Gmina Mielno już dziś zaprasza do spędzenia weekendu nad Bałtykiem

Wspólnie z Polską Federacją Nordic Walking Santander Consumer Bank organizuje inaugurację pucharu Polski właśnie w Mielnie i to już 29 kwietnia br. Na wszystkich przybywających do Mielna w tym czasie przygotowaliśmy wiele atrakcji. Puchar Polski Nordic Walking w Mielnie to nie tylko ogromne wydarzenie sportowe, ale też rodzinna impreza dla wszystkich pokoleń w tym wiele atrakcji dla dzieci! Na scenie wystąpią m.in. mieleńscy karatecy, muzyczne zespoły młodzieżowe oraz zespół „Kowalski” grający muzykę z pogranicza rocka i popu znany z takich przebojów jak Irlandia Zielona, Monte Cassino czy Marian. Przygotujcie się na dużą dawkę dobrej zabawy! Zaczynamy 29.04. (sobota) o 9:30 na deptaku przy ul. Kościuszki. Na turystów z całej Polski czeka również bogata oferta miejsc noclegowych, jeśli nie macie pomysłu który obiekt wybrać warto skontaktować się z Punktem Centrum Informacji Turystycznej.
Więcej informacji dot. programu, trasy i zapisów – tutaj.

Do góry
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji