Infolinia: 195 00**

Finał Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku

Dziękujemy za udział w Finale Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku. 

Poniżej zamieszczamy relację jednej z uczestniczek Finału:

Aktywny wypoczynek to mój pomysł na zachowanie work-life balance, a zarazem doskonała  metoda utrzymania formy fizycznej i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Jedną z aktywności, którą mogę polecić - obok mojej ulubionej jazdy na rolkach,  jest nordic walking. W mojej opinii: sport dla każdego. Nie trzeba wiele, by rozpocząć przygodę z kijami – wystarczą chęci. Dowodem na to niech będzie fakt, że nie mam dużego doświadczenia w tej dyscyplinie sportu, a ku mojemu zdziwieniu, w III Finale Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku podreptałam z kijami na podium.

15 września, w ramach tegorocznego Finału Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku, odbywającego się w Parku Południowym we Wrocławiu, miałam okazję w gronie rodziny i przyjaciół, w przyjaznej atmosferze, spędzić czas na świeżym powietrzu i zregenerować siły do dalszego działania. Impreza była świetnie zorganizowała i obok zawodów biegowych i nordic walking, wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje. Coś dla siebie znalazły dzieci - gry i zabawy na świeżym powietrzu - oraz starsi uczestnicy. Mogli oni skorzystać z masażu czy wykonania specjalistycznych badań, m.in. spirometrii płuc. Udział w tym wydarzeniu był dla mnie  tym bardziej istotny, że obok zabawy imprezie przyświecał szczytny cel. Cały dochód z opłat wpisowych przeznaczony był na cel charytatywny.

Już dzisiaj liczę na kolejną edycję Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku i już dziś zachęcam wszystkich do aktywnego udziału w tej akcji!

Iwona Grabaczewska, starszy menedżer procesów Contact Center w Santander Consumer Banku

Akademia Zdrowia Santander Consumer Banku - Finał 2018 Akademia Zdrowia Santander Consumer Banku - Finał

Na Finał Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku zapraszamy serdecznie nie tylko zawodników, ale także osoby towarzyszące, a w szczególności najmłodszych. Oprócz ciekawych atrakcji czekających na naszych gości, w samo południe, specjalnie dla dzieci poniżej 6 lat, zorganizowane zostaną zawody mini nordic walking, które w bezpieczny sposób wprowadzą je w świat aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Oprócz rywalizacji nordic walking na dystanie 10, 5 i 2,5 kilometrów organizowany jest także bieg na dystansie 10 kilometrów. Cały dochód z opłat wpisowych przeznaczony jest na cel charytatywny.

Jak się zapisać?

  • Uzupełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Akademii Zdrowia (https://b4sportonline.pl/Wroclaw_Nordic_Walking), do dnia 11 września, do godziny 23:59.
  • Przyjdź osobiście do Biura Zawodów we wrocławskim Parku Południowym, na terenie przy restauracji Agawa. Biuro zawodów działa:
    • w piątek 14 września 2018 r. od godz. 17:00 do godz. 19:00
    • w dniu Finału – sobotę 15 września od godz. 8:30 do godz. 11:45.

 

Więcej szczegółów na temat Finału Akademii Zdrowa Santander Consumer Banku znajduje się na naszym blogu.

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji