Infolinia: 195 00**

Darmowe treningi AZS

Zobaczgdzie prowadzimy zajęcia z instruktorami. Nordic Walking na Receptę.

Bezpłatne treningi Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku

Nordic Walking to samo zdrowie – wszędzie, dla każdego, bez względu na wiek, sprawność fizyczną czy zasobność portfela. Kolejny już raz promujemy ten niezwykły sport za pomocą cyklu darmowych treningów w ponad 100 miejscowościach, w różnych częściach Polski.
Treningi nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku to unikatowe przedsięwzięcie – całkowicie bezpłatne, dobrowolne i otwarte dla wszystkich. W tym roku inicjatywa ta została objęta patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą Nordic Walking na Receptę.

W wybranych miejscowościach - sprawdź miejscowości na liście poniżej, raz w tygodniu przez 7 miesięcy będą odbywały się wspólne ćwiczenia, a Polska Federacja Nordic Walking zadba o to, by nie zabrakło wykwalifikowanych instruktorów, którzy poprowadzą je w profesjonalny sposób. Uwaga! Lista miejscowości będzie aktualizowana w miarę dołączania do programu kolejnych miejscowości. Bądź na bieżąco!


 
Jak to działa? 
Startujemy we wtorek 8 maja. Zaplanowaliśmy aż 30 treningów, w każdy wtorek o godz. 17:00, a w niektórych lokalizacjach w czwartki o godz. 18:00. Po przybyciu na miejsce uczestnicy powinni zgłosić się do organizatorów, by mogli stworzyć listę obecności. Chętni powinni być ubrani w strój sportowy, prosimy też o przyniesienie ze sobą własnych kijków do nordic walking. Prosimy o punktualne przybycie, gdyż po krótkiej rozgrzewce grupy ruszają w trasę.
 

Pamiętajcie – zajęcia są całkowicie bezpłatne!

Wychodzimy do Was z Nordic Walking – chodźcie z nami!

Mapa darmowych zajęć AZS

 

 

Lista lokalizacji zajęć AZS

Wejdź na mapę darmowych treningów i sprawdź gdzie w Twojej okolicy odbywają się darmowe zajęcia nordic walking.

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji