Infolinia: 195 00**

Darmowe treningi AZS

Trzeci sezon Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku zakończył się 27.11.2018 r. Zapraszamy ponownie do uczestnictwa wiosną 2019 roku!

Bezpłatne treningi Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku

Nordic Walking to samo zdrowie – wszędzie, dla każdego, bez względu na wiek, sprawność fizyczną czy zasobność portfela. Kolejny już raz promujemy ten niezwykły sport za pomocą cyklu darmowych treningów w ponad 100 miejscowościach, w różnych częściach Polski.
Treningi nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku to unikatowe przedsięwzięcie – całkowicie bezpłatne, dobrowolne i otwarte dla wszystkich. W tym roku inicjatywa ta została objęta patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą Nordic Walking na Receptę.

W wybranych miejscowościach - sprawdź miejscowości na liście poniżej, raz w tygodniu przez 7 miesięcy będą odbywały się wspólne ćwiczenia, a Polska Federacja Nordic Walking zadba o to, by nie zabrakło wykwalifikowanych instruktorów, którzy poprowadzą je w profesjonalny sposób. Uwaga! Lista miejscowości będzie aktualizowana w miarę dołączania do programu kolejnych miejscowości. Bądź na bieżąco!


 
Jak to działa? 
Startujemy we wtorek 8 maja. Zaplanowaliśmy aż 30 treningów, w każdy wtorek o godz. 17:00, a w niektórych lokalizacjach w czwartki o godz. 18:00. Po przybyciu na miejsce uczestnicy powinni zgłosić się do organizatorów, by mogli stworzyć listę obecności. Chętni powinni być ubrani w strój sportowy, prosimy też o przyniesienie ze sobą własnych kijków do nordic walking. Prosimy o punktualne przybycie, gdyż po krótkiej rozgrzewce grupy ruszają w trasę.
 

Pamiętajcie – zajęcia są całkowicie bezpłatne!

Wychodzimy do Was z Nordic Walking – chodźcie z nami!

Mapa darmowych zajęć AZS

 

 

Lista lokalizacji zajęć AZS

Wejdź na mapę darmowych treningów i sprawdź gdzie w Twojej okolicy odbywają się darmowe zajęcia nordic walking.

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji