Infolinia: 195 00**

Puchar Polski Nordic Walking

Santander Consumer Bank sponsorem strategicznym!

Czym jest Puchar Polski Nordic Walking?

Puchar Polski Nordic Walking 2017 odbywa się już po raz siódmy, a jego organizatorem jest Polska Federacja Nordic Walking. Celem imprezy jest popularyzacja tej wspaniałej, prostej i ogólnodostępnej formy ruchu, ale też promowanie spędzania czasu z rodziną oraz aktywnego stylu życia. Nie ważne, czy masz wieloletnie doświadczenie, czy też dopiero wchodzisz w świat Nordic Walking – Puchar Polski jest otwarty zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i wszystkich tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. 

W tegorocznej edycji na uczestników czeka 7 wyjątkowych imprez na terenie całej Polski. Lokalne edycje Pucharu to przede wszystkim fantastyczna okazja dla mieszkańców na niebanalne spędzenie czasu z rodziną – szansa, by wygrać zdrowie! Wszystkie spotkania organizuje Polska Federacja Nordic Walking. To największy cykl imprez poświęconych temu sportowi w naszym kraju. 

Wiemy, że warto i dlatego chcemy zachęcić Cię do zapisów za pośrednictwem strony Pucharu Polski. Tutaj możesz dokonać zapisu.

Zawodnicy startują w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, z podziałem na płeć i w różnych kategoriach wiekowych, na dystansach 5, 10 i 21 km.  Przy zapisach obowiązuje pakiet standard, którego koszt to  około 35 złotych do 10 dni przed wybraną imprezą. Na 10 do 4 dni przed datą zawodów stawka wzrasta do 40 złotych (szczegóły w Regulaminie).

Mapa zawodów Pucharu Polski


 

Szczegóły zawodów Pucharu Polski 

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji