Infolinia: 195 00**

Darmowe treningi AZS

Zobacz, gdzie prowadzimy zajęcia z instruktorami

Bezpłatne treningi Akademii Zdrowia Santandera

Nordic Walking to samo zdrowie – wszędzie, dla każdego, bez względu na zasobność portfela. Chcemy promować ten niezwykły sport za pomocą cyklu wspólnych treningów w różnych częściach Polski. Wychodzimy do Was z Nordic Walking – chodźcie z nami!
Treningi nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santandera to unikatowa inicjatywa – całkowicie bezpłatna, dobrowolna i otwarta dla wszystkich. W naszych miastach nie brakuje miejsc, w których można uprawiać sport za darmo – parków, lasów, orlików i siłowni na świeżym powietrzu. Jaka idea nam przyświeca? Chcemy prowadzić zajęcia dla każdego, bez względu na wiek czy poziom sprawności fizycznej. W wybranych miejscowościach [sprawdź miejscowości na mapce], raz w tygodniu przez 4  miesiące będą odbywały się wspólne ćwiczenia, a Polska Federacja Nordic Walking zadba o to, by nie zabrakło wykwalifikowanych sędziów i instruktorów, którzy poprowadzą je w profesjonalny sposób.
 
Jak to działa? 
Startujemy we wtorek, 9 maja. Do 29 sierpnia będziemy z Wami w całej Polsce, a zajęcia potrwają maksymalnie 1 godz.. Pamiętajcie – są całkowicie bezpłatne!
Po przybyciu na miejsce uczestnicy powinni zgłosić się do organizatorów, by ci mogli stworzyć listę obecności. Chętni powinni być ubrani w strój sportowy, prosimy też o przyniesienie ze sobą własnych kijków do Nordic Walking. 

 

Mapa darmowych zajęć AZS


darmowe zajęcia azs

 

Szczegóły spotkań zajęć AZS

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:00.

 

darmowe zajęcia azs

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - więcej informacji